Služby                                                            

Naše nabídka zahrnuje:

Zpracování, přípravu a tisk výše uvedených produktů, přičemž  v minulosti zpracované náměty je možno následně využít ke zhotovení uvedených tiskových produktů, tištěných na luxusním kartonu nebo ručním papíru. V tomto případě neúčtujeme za zpracování námětu!
Zpracování Vašeho vlastního námětu formou lavírované perokresby, vytvoření tiskové matrice a její použití na konkrétním produktu, případně vytištění ve zvoleném odstínu s následnou adjustací, tj. vlepením do plastické řezané pasparty (výběr z několika odstínů paspartovacích materiálů), přelepením zadní strany kartonem se zvoleným potiskem, uložením do čirého obalu a sešitím s nosným kartonem a závěsem s eurovýsekem. Vlastní tisk grafiky je obvykle v odstínu šedomodrém nebo sépiově hnědém a je signován autorem. Potisk závěsu, nosného kartonu, které jsou obalovým materiálem a zadního kartonu grafiky je dle individuálního požadavku. 
Výběr z hotových námětů řady TOP100, která je průběžně doplňována. Tj. řada sestavená z již dříve zpracovaných námětů předních kulturních a architektonických památek ČR, rozměrově provedených pro umístění do fotorámečku 21 x 15 cm na výšku nebo na šířku.                                                                   
V nabídce více než 200 zpracovaných námětů architektonických, kulturních a přírodních dominant s možným využitím na nabízených produktech, např. Loket nad Ohří, Karlovy Vary, Chomutov, Most, Litvínov, Lom u Mostu, Bílina, Duchcov, Osek, Háj, Teplice, Ústí nad Labem, Děčín, Lovosice, Hazmburk, Litoměřice, Louny, Nový Hrad Jimlín, Žatec, Postoloprty, Rakovník, Nové Strašecí, Křivoklát, Lány, Kladno, Karlštejn, Smečno, Slaný, Praha, Plzeň, Mariánská Týnice, Rabí, Český Krumlov, Hluboká n. Vlt., Trosky, Kost a jiné.
 

Vyberte si ze široké nabídky našich služeb. Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, či připomínkou. 


Tiskové služby

Diplomy, čestná uznání, pamětní listy, přání, novoročenky, pozvánky, kalendáře

Dárkové, propagační a reklamní artefakty

Řada TOP100 a zakázkové práce