O nás                                                               

Nabízíme zhotovení originálních a netradičních dárkových, propagačních a reklamních předmětů, artefaktů, provedených ve formě závěsného adjustovaného grafického listu v rozměrech, vycházejících z rozměrové řady běžně dostupných rámečků na fotografie formátu 13 x 18 a 15 x 21 cm. Stačí tedy pouze vložit do rámu dle vlastního výběru a zavěsit či vystavit.  Na přání ale  provedeme i vlastní zarámování.

Výhodou této formy prezentace je Vaše dlouhodobá propagace, která na rozdíl od naprosté většiny reklamních, propagačních a dárkových předmětů přetrvá ve formě závěsného obrazu po řadu let a stává se paralelně vaší dlouhodobou připomínkou v mysli obdarovaného. 

Výrobky jsou svým charakterem originální, jedná se o ruční práci, jsou lehké a skladné  a z těchto důvodů i vhodné jako reprezentační dárky pro obchodní partnery či zahraniční návštěvy a s využitím možnosti přítisků na závěsu  a zadní straně i jako dárkové předměty pro hosty, různé významné akce, kongresy, sjezdy,  jubilea, výročí a podobné příležitosti.

Pro obce, organizace i soukromé subjekty dále nabízíme zpracování a tisk řady produktů malosériového charakteru s možností výroby již od jednoho kusu, konkrétně pamětních a děkovných listů a listin, čestných uznání, přání k významným životním jubileím, vítání občánků, blahopřání a gratulace ke sňatkům, k výročím sňatků, k ukončení studia, narození dítěte,  čestná členství  a občanství, diplomy, slavnostní listiny pro síně slávy, pozvánky, hlavičkový papír, novoroční přání, kalendáře, jednorázové slavnostní šeky, významné dopisy, certifikáty a osvědčení o absolutoriu, přebaly na rodné listy pro matriky, soustrastná vyjádření, potisk obálek a další podobné služby dle zadání objednavatele. 

Jsme prvovýrobci!

               Při vyšších nákladech výrazné množstevní slevy.                                                              

Vlastní zhotovení po osobní či elektronické korektuře.                                             

Uvedené orientační ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.